Om oss

Stavanger Idrettsklinikk er et kompetansesenter på idrettsskader. Det er en tverrfaglig klinikk med idrettsfysioterapeuter, fysioterapeuter, kiropraktor,  massører, osteopat, fysiske trenere, yogainstruktør og ernæringsfysiolog. Våre terapeuter har spesialkompetanse på idrettsmedisin og har et meget høyt faglig nivå og interesse for faget. Vi behandler mosjonister og idrettsutøvere i alle aldre, og toppidrettsutøvere, såvel som de som ikke trener med har behov for vår hjelp. Hos oss kan du være sikker på at mosjonisten, kontorarbeiderne og håndverkeren blir behandlet like godt som toppidrettsutøveren. Du er selv toppidrettsutøver i eget liv!

I vår treningsavdeling kan man tegne medlemskap, her driver vi med opptrening og prestasjonsfremmende trening, "Return to play-tester", laktat-testing og basistrening for idrettslag, klubber og grupper. Vi holder utstrakt kursvirksomhet og foredrag for idrettslag og på fagkongresser.

Ta kontakt hvis du ønsker at vi skal bidra til å utvikle deg eller din klubb til å oppnå et best mulig potensial!

 

Våre verdier er: DYKTIGE, ENGASJERTE LAGSPILLERE

 

 
Vibeke Koren  Idrettsfysioterapeut. Daglig leder. Medeier.  vibeke@stavangeridrettsklinikk.no

Vibeke Koren
Idrettsfysioterapeut. Daglig leder. Medeier. vibeke@stavangeridrettsklinikk.no

 
Jan Erik Wergeland  Manuellterapeut   janerik@stavangeridrettsklinikk.no

Jan Erik Wergeland
Manuellterapeut
janerik@stavangeridrettsklinikk.no

 
Veronica Johannesen   Kontorsjef   veronica@stavangeridrettsklinikk.no

Veronica Johannesen
Kontorsjef
veronica@stavangeridrettsklinikk.no

 
Nadia Lima Ben Salem  Fysioterapeut  nadia@stavangeridrettsklinikk.no

Nadia Lima Ben Salem
Fysioterapeut
nadia@stavangeridrettsklinikk.no

 
Maria Øgreid Leitao   Spesialist Idrettsfysioterapi. Medeier.  maria@stavangeridrettsklinikk.no

Maria Øgreid Leitao
Spesialist Idrettsfysioterapi. Medeier. maria@stavangeridrettsklinikk.no

 
Glenn Aarsand  Osteopat & Fysioterapeut  glenn@stavangeridrettsklinikk.no

Glenn Aarsand
Osteopat & Fysioterapeut glenn@stavangeridrettsklinikk.no

 
Kristine Jahren  Fysioterapeut  Kristine @stavangeridrettsklinikk.no

Kristine Jahren
Fysioterapeut
Kristine@stavangeridrettsklinikk.no

 
Troy Bodie  Fysisk trener og Massasjeterapeut   troy@stavangeridrettsklinikk.no

Troy Bodie
Fysisk trener og Massasjeterapeut
troy@stavangeridrettsklinikk.no

 
 
Eirik Elnan Garnvik       Fysoterapeut og Fysisk trener   eirik@stavangeridrettsklinikk.no

Eirik Elnan Garnvik
Fysoterapeut og Fysisk trener
eirik@stavangeridrettsklinikk.no

 
Kevin Ces   Massasjeterapeut post @stavangeridrettsklinikk.no

Kevin Ces
Massasjeterapeut
post@stavangeridrettsklinikk.no

 
Jorma Bailey   Fysisk trener  jorma@stavangeridrettsklinikk.no

Jorma Bailey
Fysisk trener
jorma@stavangeridrettsklinikk.no