Om oss

Stavanger Idrettsklinikk er et kompetansesenter på idrettsskader. Det er en tverrfaglig klinikk med fysioterapeuter, kiropraktorer, massører, osteopat, akupunktør og personlige trenere. Vi har en testlab hvor det testes maksimalt oksygenopptak og en treningsavdeling. Våre terapeuter har høy faglig kompetanse og interesse for faget. Vi behandler mosjonister, idrettsutøvere i alle aldre og toppidrettsutøvere, såvel som de som ikke trener med har behov for vår hjelp.

Våre verdier er: Dyktige, Engasjerte Lagspillere

 

 
Vibeke Koren Idrettsfysioterapeut & Osteopat. Medeier. vibeke@stavangeridrettsklinikk.no

Vibeke Koren
Idrettsfysioterapeut & Osteopat. Medeier. vibeke@stavangeridrettsklinikk.no

 
Gitte Næss Kiropraktor                       gitte@stavangeridrettsklinikk.no

Gitte Næss
Kiropraktor                      
gitte@stavangeridrettsklinikk.no

 
Stian Rosnes Idrettsfysioterapeut & akupunktør. Medeier. stian@stavangeridrettsklinikk.no

Stian Rosnes
Idrettsfysioterapeut & akupunktør. Medeier. stian@stavangeridrettsklinikk.no

 
Eirik Elnan Garnvik  Fysoterapeut og Fysisk trener             eirik@stavangeridrettsklinikk.no

Eirik Elnan Garnvik 
Fysoterapeut og Fysisk trener            
eirik@stavangeridrettsklinikk.no

 
Maria Øgreid Leitao Spesialist Idrettsfysioterapi. Medeier. maria@stavangeridrettsklinikk.no        

Maria Øgreid Leitao
Spesialist Idrettsfysioterapi. Medeier. maria@stavangeridrettsklinikk.no        

 
Stian Halvorsen Ernæringsfysiolog         stianh@stavangeridrettsklinikk.no

Stian Halvorsen
Ernæringsfysiolog        
stianh@stavangeridrettsklinikk.no

 
Kristine  Jahren Fysioterapeut Kristine@stavangeridrettsklinikk.no

Kristine  Jahren
Fysioterapeut
Kristine@stavangeridrettsklinikk.no

 
Kevin Ces Massasjeterapeut post@stavangeridrettsklinikk.no

Kevin Ces
Massasjeterapeut
post@stavangeridrettsklinikk.no

 
Veronica Johannesen     Kontorsjef                 veronica@stavangeridrettsklinikk.no

Veronica Johannesen    
Kontorsjef                
veronica@stavangeridrettsklinikk.no

 
Nadia Lima Ben Salem Fysoterapeut nadia@stavangeridrettsklinikk.no

Nadia Lima Ben Salem
Fysoterapeut
nadia@stavangeridrettsklinikk.no

 
Glenn Aarsand Osteopat & Fysioterapeut glenn@stavangeridrettsklinikk.no

Glenn Aarsand
Osteopat & Fysioterapeut glenn@stavangeridrettsklinikk.no

 
Jorma Bailey Fysisk trener jorma@stavangeridrettsklinikk.no

Jorma Bailey
Fysisk trener
jorma@stavangeridrettsklinikk.no